GERİ

NORM HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI FATİH UYSAL BAŞARIYA GİDEN 50 YILLIK YOLCULUK

1 Mayıs, 2023

Norm Fasteners olarak 50 yıldır iş ortaklarımızdan aldığımız güç ve geliştirdiğimiz inovatif çözümlerimizle geleceğin sürdürülebilir dünyasını tasarlıyoruz. 1973 yılında başlayan yolculuğumuzu başarıya giden kusursuz bağlantılarla devam ettiriyor, büyüyor ve gelişiyoruz. Dünyanın 9 ülkesinde yer alan 14 lojistik & satış merkezimiz ve yerleşik mühendislerimiz sayesinde, 2022 yılında küresel ölçekte yaşanan tedarik zinciri krizine rağmen iş ortaklarımıza kesintisiz hizmet sunmaya devam ettik. Bunun sonucu olarak müşteri memnuniyet anketlerinde kayda değer artışlar elde ettik. Norm Holding Yönetim Kurulumuzun yapı ve işleyiş açısından “En İyi Uygulama” kategorisinde yer aldığı rapor sonucunda ise Norm Holding ve bağlı tüm şirketlerimizin Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu 10 üzerinden 9,04 olarak belirlenmiştir.

 

Gelişme ve organik büyüme odaklı stratejimiz ışığında, öz kaynaklarımızı kullanarak son 2 yılda ciromuzu ikiye katlamayı başardık. 200.000 ton üretim kapasitemiz, 400 dövme makinemiz, 21 ısıl işlem hattımız ve hayata geçireceğimiz projelerimiz ile 2023 yılında %20 oranında büyümeyi hedefliyoruz. Bu hedefimizi gerçekleştirmek amacıyla yatırımlarımıza her zaman olduğu gibi hızla devam ediyoruz.

 

Mart ayında katıldığımız Fastener Fair Global sayesinde dört yıl aradan sonra müşterilerimizle görüşme, pazarı ve fırsatları beraber değerlendirme şansını yakaladık. Standımızda yer alan VR deneyim köşemiz ile iş ortaklarımız üretim tesislerimizi 360 derece video ile sanal olarak ziyaret etme fırsatı yakaladı. Full Service Provider kimliğimiz, global hizmet ağımız, sürdürülebilirlik vizyonumuz ve komplike parça üretim yetkinliğimiz fuar ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi görerek yeni iş birliği fırsatlarını da beraberinde getirdi.

 

Haber Detay