İnovasyon

Norm Fasteners olarak inovasyonu tüm süreçlerimizin odağına alarak kurum kültürümüzün bir parçası haline getiriyor, yaratıcı fikirleri her alanda destekliyoruz.
İnovasyona Bakış
Açımız

Inovasyona olan tutkumuz, Ar-Ge uzmanlarımız, mühendislerimiz ve güçlü bilişim teknolojileri kaynağımız ile sektörün gelişmesine ve dönüşmesine katkı sağlıyoruz. Akademik çalışmalarımız ve iş birliklerimizle teknolojik yenilikleri üretime taşıyor, iş ve üretim süreçlerindeki verimliği artırıyoruz.

Bağlı şirketlerimizden Norm Digital’in bilişim teknolojileri danışmanlığı ve hizmetleri ile tüm süreçlerimizi; IoT, yapay zeka, makine öğrenmesi, robotik süreç otomasyonu ile dijitalleştiriyoruz. Dijital dönüşümü kurum kültürü olarak benimsiyor, tasarımdan üretime, satıştan lojistiğe, iş ortaklarımıza çevik ve esnek çözümlerle hizmet veriyoruz. Norm Digital’in geliştirdiği IT bağımsız uygulamalar ile süreçlerimizi dijitalleştirirken, kurum içi verimliliği de artırıyoruz.

Eklemeli imalat alanında faaliyet gösteren bağlı şirketlerimizden Norm Additive’in üretim ve mühendislik hizmetleri ile geleneksel üretim teknolojileriyle üretilemeyen parçaları üretirken, geleneksel üretim teknolojilerinin getirdiği geometrik kısıtlamaları ortadan kaldırıyoruz. Üretimde verimliliği artırıyor, ham madde kullanımını azaltıyor, özelleştirilmiş parçaların düşük adetli üretiminde maliyet ve tedarik süresi avantajı sağlıyoruz.

Robot uygulamalar, yapay görme test ve ölçüm ekipmanları, birebir ürün kontrol sistemleri, yüksek basınç alüminyum döküm yağlama robotları, delta robotlar, robotik kaynak sistemleri, montaj aparatları, makine uygulamaları konularında faaliyet gösteren NRM Mühendislik şirketimizin ürettiği robotik otomasyon sistemleri ile üretimdeki deneyim ve bilgi birikimimizi güncel teknolojiyle buluşturuyoruz. Proje fizibilitesi, projelendirme, tasarım, imalat, montaj, test ve devreye alma ve satış sonrası alanlarda destek veren makine ve otomasyon firmamız NRM Mühendislik’in robotik otomasyon sistemleri ile üretimde sıfır hata ve yüksek kalite hedefimizi destekliyoruz.