GERİ

Yeteneği Çekmek

İnsanı merkeze alan insan kaynakları felsefemiz doğrultusunda çalışan deneyimini artırmak hedefiyle 50 yıldır azim ve mutlulukla çalışıyoruz.
İşe alımlarımızda objektif ve adil süreçler yürütüyor, farklı bakış açılarını ve çeşitliliği destekliyoruz.DigiConnect

Online öğrenme ve gelişim programı olan “DigiConnect”, 2020 yılından itibaren yaz dönemi ve uzun dönem olmak üzere düzenlenmektedir.

Bu program ile; proje yönetimi, Norm Holding liderleri ile deneyim paylaşımları, vizyoner sohbetler, online eğitimler ve departman oryantasyonları ile öğrencilerin dijital platformları kullanarak profesyonel hayata yönelik beceriler kazanmaları, kişisel ve kariyer gelişimleri için fırsatlar sunulması amaçlanmaktadır.


DigiCampus

Üniversite öğrencilerine yönelik olan DigiCampus, Norm Holding Dijital Kariyer günü etkinliği olarak düzenlenmektedir.

Çeşitli fonksiyonlardaki Norm Holding yöneticileriyle bir araya gelmelerine imkan sağlayan ve İnsan Kaynakları Departmanı ile online mülakat simülasyonlarından oluşan program 2021 yılı itibariyle hayata geçirilmiştir. Bu sayede, genç yeteneklerin iş hayatını yakından tanımaları, güncel trendleri öğrenmeleri, kariyer ve gelişim fırsatları hakkında merak ettikleri tüm sorulara yanıt bulabilmeleri ve profesyonel bir mülakat deneyimi edinmeleri hedeflenmektedir.


Kariyerine Yön Ver

Holding firmalarımızdaki açık pozisyonlarımızı tüm çalışanlarımıza “Kariyerine Yön Ver” iç ilan sistemi ile duyurmakta ve açık pozisyonların doldurulmasında çalışanlarımıza öncelik vermekteyiz.

Bu uygulama ile çalışanlarımıza kariyerlerinde etkin rol oynama ve kariyer gelişimlerine yön verme fırsatı sunulmaktadır.